Usługi prawne dla firm delegujących pracowników za granicę oraz zatrudniających cudzoziemców.

Wnieś o darmową konsultację.

ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ DELEGUJĄCĄ OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH DO NIEMIEC

Problemy personalne z jakimi od kilku lat borykają się Niemcy w sektorze opieki nad osobami starszymi, to szansa do zaistnienia polskich przedsiębiorców na rynku niemieckim.

Zajmujemy się budowaniem od podstaw firm delegujących opiekunki osób starszych do prywatnych gospodarstw domowych na terenie Niemiec.
Przygotowujemy całą strukturę organizacyjną firmy. Wspomagamy na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Zapewniamy stałą asystę prawną. Oferujemy profesjonalną obsługę dopasowaną do potrzeb danego Klienta.
Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza w branży mogą również przełożyć się na Państwa sukces.

W zakres naszych usług wchodzą m.in.:
- Doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy prawnej
- Doradztwo w zakresie doboru najkorzystniejszych umów dla personelu
- Doradztwo w zakresie prawidłowej organizacji procesu rekrutacji personelu opiekuńczego wraz z opracowaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji owego celu
- Doradztwo w zakresie zapewnienia zgodnej z prawem optymalizacji w odprowadzaniu składek na ubezpieczenia społeczne oraz w zakresie optymalizacji podatkowej związanej z zatrudnianiem opiekunek
- Przygotowywanie innych dokumentów wymaganych do prowadzenia tego typu działalności.

Nasi Klienci obsługiwani są w sposób kompleksowy. Oznacza to, że otrzymują pomoc w każdej sferze prowadzonej przez nich działalności związanej z delegowaniem personelu za granicę.